FAQ

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA TATUAŻ?

Najpierw zapoznaj się z pracami naszych tatuatorów. Każdy z nich ma inny styl. Wybierz swojego faworyta, który wykona Twój tatuaż, a jeśli masz wątpliwości - pytaj śmiało, chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
Na konkretny termin z wybranym tatuatorem możesz umówić się osobiście, telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem mediów społecznościowych, a rezerwacja następuje po:
- określeniu wielkości i typu tatuażu oraz części ciała, na której ma być wykonany;
- ustaleniu konkretnej daty i godziny;
- wpłaceniu zadatku – osobiście lub na konto.

ILE KOSZTUJE TATUAŻ?

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od wielkości, miejsca wykonania i stopnia skomplikowania tatuażu. Startujemy od 200 zł. Od czego zależy cena? Po pierwsze od czasu trwania sesji, który może wynosić w zależności od skomplikowania wzoru od 1 do nawet 6 godzin. Całodzienna sesja to koszt 1200-1400 zł. W sesję wliczony jest czas, który tatuator poświęca na zaprojektowanie wzoru i przygotowanie go, do odbicia oraz przygotowania Twojej skóry do tatuowania. Do tego dochodzi przygotowanie stanowiska do pracy.

DLACZEGO MUSZĘ WPŁACIĆ ZADATEK?

Wpłacony zadatek jest dla nas gwarancją dotrzymania umówionego terminu. Wpłata nie podlega zwrotowi, ponieważ rezerwujesz czas naszego tatuatora, jednak umówiony termin można przełożyć bez utraty wpłaconych pieniędzy z wyprzedzeniem 3 dni roboczych. W razie niedotrzymania tego terminu przez Klienta, zadatek przepada na pokrycie strat poniesionych przez studio, wynikające ze zmiany harmonogramu pracy.

KIEDY MOGĘ ZOBACZYĆ SWÓJ PROJEKT?

Nigdy nie przesyłamy wcześniej projektów drogą mailową, ponieważ projekt jest przygotowywany przed lub w trakcie pierwszej sesji. W stworzeniu dla Ciebie jak najlepszego projektu, pomogą nam Twoje precyzyjne informacje i wszelkie przesłane materiały: zdjęcia i/lub grafiki.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Nie pij alkoholu dzień wcześniej. Wyśpij się. Zacznij dzień od porządnego śniadania. Przyjdź sam/a punktualnie na umówioną godzinę.

Pamiętaj, że tatuaże są dla osób pełnoletnich, dlatego obecność dzieci w studiu jest niewskazana.

Zadbaj o to, by Twoja skóra była blada. Pod żadnym pozorem nie opalaj jej.

Nie zakładaj na sesję swojego ulubionego t-shirtu czy spodni, bo na pewno nie chcesz, aby pozostały na nich plamy z tuszu. Bardziej praktyczne będą świeżo wyprane rzeczy, których straty nie będziesz żałować.

JAK DBAĆ O ŚWIEŻY TATUAŻ?

Wstępne gojenie tatuażu trwa od 2-4 tygodni i jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji oraz cech fizjologicznych.
Pamiętaj, że nawet najlepiej wykonany tatuaż, może wiele stracić przez niewłaściwe postępowanie w trakcie gojenia.

Co robić, by tak się nie stało?

- przez 72 godziny po tatuowaniu wstrzymaj się od alkoholu, czy innych substancji wyskokowych oraz środków, które podwyższają ciśnienie, mogą one powodować obfite krwawienie, a w skrajnych przypadkach rozlanie barwnika pod skórą lub jego odrzucenie;
- co najmniej 3-4 razy dziennie dokładnie przemywaj skórę czystą ręką (nigdy szorstką gąbką)
- najlepiej użyj letniej wody oraz mydła hipoalergicznego i pamiętaj, aby nie odmaczać tatuażu;
- bardzo delikatnie osusz go jednorazowym ręcznikiem papierowym – skóra powinna być matowa, następnie zabezpiecz tatuaż.

W studio zabezpieczymy Twój tatuaż second skin - ściągnij go po 24 godzinach, namaczając (najlepiej pod prysznicem).
Kremu do pielęgnacji użyj najwcześniej 24 godziny po wykonaniu tatuażu, (w naszym studio znajdziesz odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji swojego tatuażu)

- nie dopuść do zabrudzenia świeżego tatuażu;
- nie bandażuj tatuażu i nie stosuj opatrunków, które mogą spowodować odparzenie tatuażu; pozwól mu oddychać,
- unikaj ubrań, które ocierają tatuaż i powodują podrażnienia, pod żadnym pozorem, nie drap!
- w trakcie gojenia się tatuażu, czyli przez około 4 tygodnie, nie opalaj się, zrezygnuj z solarium, sauny i basenu,
- jeżeli chcesz, by Twój tatuaż zawsze wyglądał jak nowy, po zagojeniu, zawsze używaj kremów ochronnych z filtrem przeciwsłonecznym;
- pamiętaj, że pojawienie się strupów jest najczęściej spowodowane nieodpowiednim dbaniem o świeży tatuaż i nie jest normalnym zjawiskiem;
- jeśli w trakcie gojenia będziesz mieć jakiekolwiek obawy lub wątpliwości, zawsze możesz do nas podejść – ocenimy postępy gojenia i doradzimy Ci, co należy zrobić.

Niestosowanie się do powyższych instrukcji może spowodować wyblaknięcie, uszkodzenie, blizny i ubytki w tatuażu oraz różnego rodzaju zakażenia zagrażające zdrowiu.

CZY MOGĘ KUPIĆ U WAS VOUCHER?

Tak, bony podarunkowe na dowolną kwotę można kupić w naszym studio. Możemy je wysłać również za pośrednictwem poczty lub drogą elektroniczną.

CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MAM POMYSŁU NA TATUAŻ?

Zawsze dobrą inspiracją są ilustracje, szkice, rysunki i zdjęcia, więc najlepiej posurfuj po Internecie.
Unikaj oklepanych wzorów katalogowych i stawiaj na indywidualizm.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i postaw na autorski projekt, stworzony wyłącznie dla Ciebie – wystarczy, że będziesz otwarty na propozycje i zaufasz naszym tatuatorom.

Obejrzyj prace naszych artystów i sprawdź styl w jakim pracują i jakie motywy się w nich pojawiają. Nie wykonujemy kopii i każdy projekt dopasowujemy indywidualnie do klienta, więc wszystkie swoje pomysły możesz omówić z tatuatorem podczas bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Wystarczy, że dasz nam znać, kiedy chcesz pojawić się w studiu.

Jeśli usłyszysz, że czegoś wykonać się nie da, to nie dlatego, że tatuatorowi się nie chce albo nie potrafi, ale dlatego, że zależy nam na jak najlepszym efekcie końcowym.

CZY MUSZĘ MIEĆ SKOŃCZONE 18 LAT?

TAK!

W naszym studio nie tatuujemy osób niepełnoletnich. Zgoda rodzica nic w tej kwestii nie zmienia.

CZY WYKONUJECIE COVERY?

Oczywiście, tak. Podobnie jak w przypadku każdego tatuażu, również w tym temacie podchodzimy do każdego projektu indywidualnie.

Nie obędzie się bez dobrej jakości zdjęć tatuażu, który chcesz zakryć, wykonanych w odpowiednim świetle. Jednak będzie najlepiej jeśli pojawisz się u nas osobiście i pokażesz tatuaż, który chcesz zmienić. Dopiero wtedy będziemy mogli zdecydować czy podejmiemy się poprawek.

Pamiętaj też, że cover-up musi być znacznie większy niż pierwotna praca i nie da się zakryć ciemnego koloru jasnym. Czasem zakrycie tatuażu jest niemożliwe i trzeba poddać się laserowemu usuwaniu tatuażu.